КАКВА ПРОМЕНА! Целиот свет зборува за новиот изглед на Адел

Веста за краxoт на тригодишниот брак на Адел и бизнисменот Сајмон Конеки, на кој му претходеше врска од шест години, беше како гром од ведро небо.

Дали е тоа причината за драстичната промена не знаеме, но новиот изглед на Адел го воодушеви целиот свет.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.