И во сонот вака ќе прераскажуваат што научиле: Даскал на векот! (ВИДЕО)

Ефикасна метода како да се задржи вниманието на учениците на часот. Ќе слушаат и напамет ќе научат се’ до збор…
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.