ЖИВОТ НА РИЗИК: Проценете сами дали ова е храброст или лудост !

ludak

Фавио Чернеску сакаше да го шокира светот со својата нова авантура. Многу луѓе се качувале на високи згради но тој сакал да ги  надмине сите. Што се однесува до нас успеал во тоа..

Погледнете ја авантурата на “лудиот” романец:

 

 


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.