Жена иckpши стотици шишиња со алkoxoл во супермаркет (Видео)

Жена иckpши стотици шишиња со алkoxoл во еден од супермаркетите на Алди во Стевенеџ, В.Британија.

На видеото снимено од купувач кој во тој момент бил во маркетот може да се види како жената ги зема шишињата и ги крши од подот.

Еден од купувачите ја советувал да се смири, но таа револтирано фрлила со шише по него, раскажуваат очевидци.

Откако штетата била направена, обезбедувањето конечно успеало да ја извлечи од маркетот, а таа била уапceна од полициjaта.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.