Ечи “Ќe пиjaм ќе лyмпyвам”: Диџej Елмac го пyшти звyчникот на нajcилно (Видео)

Oдлична атмосфера во редовите на македонската фудбалска репрезентација во пресрет на првиот дуел на Европското првенство против Австрија.

Диџеј Елмас го пушти звучникот на најсилно …. “Ќе пијам ќе лумпувам”…
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.