Елена Велевска во друштво на најбогатиот прилепчанец во Америка (Фото)

Прилепчанката Елена Велевска деновиве заедно со колеги од естрадата е во Америка, а водителот Јанко Илковски објави нејзина заедничка фотографија со уште еден прилепчанец, кој важи за еден од најбогатите Македонци во САД.

Фотографијата е направена на празникот Водици, а друштво на Елена и прави Ѓорѓија Џорџ Атанасоски.

Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.