ЕКСКЛУЗИВНО: ПАЦИЕНТКА И КОМШИВКА НА ПИРГАНОСКИ НЕОФИЦИЈАЛНО ГО ЗАПАЛИЛА НЕГОВИОТ АВТОМОБИЛ?!

pozar.jpg-500

НЕЗАДОВОЛНА ОД СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИОТ НАОД СО КОЈ СЕ ПРОГЛАСУВА ЗА НЕСПОСОБНА ДА БИДЕ СТАРАТЕЛ НА СВИОТЕ 3 ДЕЦА ПАЦИЕНТКАТА ОДЛУЧИЛА ДА ГО НАПРАВИ ОВАЈ КРАЈНО НЕХУМАН ЧИН!!! ИСТАТА ВАЖЕЛА ЗА СТОРИТЕЛ НА НЕКОЛКУ СЛИЧНИ ДЕЛИКТИ!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.