Еден час одличен техно-хаус диџеј сет: Диџеј од Прилеп пушташе музика на прекрасна локација во природа (Видео)

Уживајте во диџеј сетот на Мартин Трајкоски (Dj Маrtin Кay), снимен кај прилепско Штавица од Фан Продукција – Оливер Ангелески.

Речиси еден час одлична музика! Секоја чест за изборот и одлична идеја за локација!

Повеќе за младиот диџеј од Прилеп прочитајте ТУКА
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.