Еве како битолчани се радуваат кога им “асфалтираат улици” (ВИДЕО)

Урнебесно видео доаѓа од битолскиот Широк сокак каде музиката од едно од кафулињата го понела овој човек.

Описот на видеото пак вели нешто сосема друго….

“Ко ќе ти кажат дека улицата “Климент Охридски” се асвалтира 😎😎” – пишува Марко Јосифовски.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.