Диана Мелисон – имате 1400 причини за да ја следите на Инстаграм

Повеќе од 1,6 милиони обожаватели многу добро знаат каде се наоѓаат најдобрите фотографии на Инстаграм.

dsadadsa

Секако, тоа е Инстаграм профилот на Украинката со руска адреса Диана Мелисон, која своите следбеници ги почестува со 1.400 фотографии од нејзиното секојдневие и моментите на опуштање.

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.