Дац: Очекувам оставка од Павле Богоевки и прес конференција на Миле Бошњаковски

Актерот Драган Спасов- Дац на својот Фејсбук профил сподели статус во врска со скандалот во кој е поврзан пратеникот Павле Богоевски од СДСМ.

Очекувам оставка од Павле Богоевки и прес конференција на Миле Бошњаковски!
Како што е ред, нели?, ова преку својот Фејсбук статус го објавува актерот Драган Спасов Дац.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.