Градска болница

[symple_googlemap title=”Градска Болница Прилеп” location=”41.342398, 21.563106″ height=”300″ zoom=”15″][symple_well heading=”Контакт” buttontext=”” buttonlink=””]
Ул Трајко Тарцан бб Прилеп
Централа: +389 48 422 430
Факс:
+389 48 422 458
E-mail: bolnicapp@yahoo.com
[/symple_well]

[symple_toggle title=”Гинекологија и акушерство” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
295 255

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”Хирургија” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
227 318

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”Урологија” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
224 /

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”Анестезиологија” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
/ 236

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”Ортопедија” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
275 272

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”МФХ и ОРЛ” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
268 297

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”Офталмологија” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
377 376

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”Интерно” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
385 242, 291

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”Нервно” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
314 330

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”Детско” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
296 232

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”РТГ” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
346 /

[/symple_toggle]
[symple_toggle title=”Лабораторија” state=”closed”]

Локал Амбуланта Локал Одделение
389 /

[/symple_toggle]


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.