Ги засени сите: Актерката на премиерата од својот филм се појави во екстра издание (ФОТО)

Актерката ја засени Никол Кидман, па дури и колешката Марго Роби која е помлада од неа.

Популарната Шарлиз Терон (44) на премиера на филм во кој игра главна улога, се појави во црн минијатурен футан, а со деколте до папок ги засени сите дами и ги собра сите погледи.

Во фустан кој повеќе открива, отколку што покрива Шарлиз уште еднаш покажа зошто важи за најсексипилна актерка на светот.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.