Галерија: “Сугарески демек ќе урива платформи во Сарај, дотогаш внимавајте овде за вашиот живот!?” (Фото)

На самиот влез од Прилеп, на клучката од патниот правец Прилеп-Битола, демнее вистинска опасност.

Недостасува оградата на надвозникот што претставува огромна опасност за возачите.

Бидете претпазливи и внимавајте со каква брзина се движите.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.