Во живо: Втор дел од мега интервјуто на Никола Груевски за “Инфомакс.мк”

Втор дел од мега интервјуто на екс премиерот Никола Груевски за порталот “Инфомакс.мк”.

Следете во живо на линкот во продолжение:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.