Водителот на “Кој сака да биде милионер”: “Цел свет прифати Северна, но за мене секогаш ќе биде само Македонија” (Видео)

Секоја чест за ставот на шармантниот водител на квизот “Кој сака да биде милионер”, Тарик Филиповиќ. За останатото нема потреба да се коментира, погледнете во продолжение:

ВИДЕО: MOTИКА.МК


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.