Вистинско уживање: Сите голови на Македонија на патот до Европското првенство (Видео)

УЕФА објави видео од сите погодоци на македонската фудбалска репрезентација кои ни донесоа прво историско учество на европските првенства

Уживајте во фудбалските магии на Пандев, Елмас, Адеми, Барди, Алиоски…. во продолжение:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.