(Видео) Ќе си ги поправите сите расипани патенти сами, а потребна ви е само една вилушка

Мора да ви се случило барем еднаш да си го скршите патентот на некое парче облека.

Не е лесно да се поправи, па мора да плаќате пари за да го смените патентот.

Но, овој трик може да ви го олесни животот и да заштеди пари.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.