(Видео) Јованоски до пензионерите: “Ние од СДСМ ви овозможивме подобар живот?”

Градоначалникот на Општина Прилеп, Илија Јованоски, во текот на вчерашниот ден оствари средба со членови на Здружението на пензионери од Прилеп, во нивните простории.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.