(Видео) Чудо во Сибир: Жена падна од 9-ти спрат, стана и замина

Неверојатна сцена во Сибир, жена падна од 9-ти спрат на зград во населбата Излучинск.

Инцидентот го снимал шokиpaн минувач, а на снимката се гледа како жената паѓа на снег, потоа станува и заминува.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.