ВИДЕО: Тоа што овие луѓе фатиле со камерата ќе ви ја заледи крвта!

Screenshot_1

Дали постои нешто повеќе на овој свет што нашите пет сетила не можат да го перцепираат? Веројатно мислите дека нема, но сигурни сме дека добро ќе се запрашате откако ќе ги погледнете овие 5 необјасниви појави кои се снимени ширум светот.

Било да се работи за автомобили кои се појавуваат од никаде, или за руско девојче кое лебди сред шума, овие сцени ќе ве натераат да подразмислите.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.