(ВИДЕО) Слатки како мед! После 10-годишна борба со неплодност, добија близначиња во “Плодност”, а тие по доаѓање на свет веднаш се прегрнаа

После 10 години неплодност и обиди за забременување на други места, денес го имаме плодот на посветеноста и заложбата на тимот на Болница Плодност – напишаа на ФБ од болницата во Битола и објавија видео на кое се гледаат две преслатки бебенца кои веднаш по доаѓањето на свет се прегрнале.

-За вакви моменти, вреди секој чекор, вложен во нашите пациенти – велат од “Плодност”.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.