(Видео) Симпсонови повторно ја предвидоа иднината!

Симпсонови ја предвиода победата на Доналд Tpaмп на американските избори, грчката економска kpиза, настапот на Лејди Гага на Супербол, а сега на ред дојде и епизодата на познатата серија “Game of Thrones”.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.