ВИДЕО – Пинг – Понг со глава, нова спортска атракција

1212121212

Момциве измислиле нова спортска дисциплина или се работи за спорт кој некаде во светот се негува. Како и да е ќе ве добијат со нивната умешност да ја контролираат топката, а посебно со сервата. Погледнете го видеото !
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.