(Видео) ОВА ГО МОЖЕ САМО ФАРАОНОТ: Мохамед Салах спие на подот во авионот

Еден од најдобрите фудбалери на планетата и играч на Ливерпул, Мохамед Салах, ги воодушеви навивачите ширум планетата.

На социјалните мрежи се појави видео од авионот на “Црвените” на кое се гледа како Салах спе на подот од авионот.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.