(Видео) Несекојдневна глетка од плажа: Пливач со голи раце фати ajкула

есекојдневен момент снимен на американска плажа во Државниот парк Кејп Хенлопен во американската сојузна држава Делавер.

Имено, пливачот е снимен како држи ajкула со ширум отворена уста, а видеото предизвика различни реакции на социјалните мрежи.

Видеото од овој момент на Фејсбук го сподели Рејчел Фостер и за кратко време стана вирално на интернетот.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.