(Видео) Невеста побегна од сопствената венчавка: Во салата влета поранешната девојка на младоженецот и направи ckaндал

Невестата во солзи, гледа како венчавката и ја уништува соперничка.

Видео кое стана хит на социјалнте мрежи, а снимено е во Кина покажува една необична случка.

Имено среде венчавка, влегува поранешна девојка на младоженецот, која за таа прилика одбрала да облече венчаница, па паѓа на колена пред него и го моли да и се врати.

„За се сум јас виновна, те молам врати ми се“ вели низ солзи девокката, молејќи го младоженецот да се предомисли и да и се врати.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.