Видео: “Миле Талески и дел вработени во јавна администрација во работно време Ве повикуваат да гласате за Стево што народот го нарече “стока”??”

Претседателот на Советот на општина Прилеп денеска во период на работно време ги повика прилепчани да гласаат за Стево Пендаровски?


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.