(ВИДЕО) Змија во строгиот центар на Прилеп – Жешкото време магнет за влечугите

На социјалните мрежи е објавено видео на кое се гледа змија во строгиот центар на Прилеп.

Жешкото време кое изминатите денови го зафати и Прилеп ги раздвижи влечугите, па граѓаните треба особено да бидат претпазливи, а надлежните будни.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.