(Видео) Зимно време, март, април, мај….

Извадок од филмот “Викенд на мртовци” кој баш одговара на времето надвор…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.