(ВИДЕО) За АЛФА МАКЕДОНЕЦ нема постојат екстремни услови за да удри чочек

Не е важно кој е јунаков, каде и кога е снимено видеото, ама заслужува громогласен аплауз! Браво МАЈСТОРЕ!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.