ВИДЕО: Жешкиот спот на Розга ќе ви ги крене температурата и притисокот

Јелена Розга денес го претстави спотот за песната „Отров“, а нејзините фанови веќе коментираат дека таа никогаш не изгледала подобро.

Jelena-Rozga500

-Оваа песна е порака до сите жени секогаш да бидат свои и никогаш во живото т да не го простат неверството – изјавила Розга.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.