(Видео) Ерменски супермен низ рацете цеди врел челик

Aркадиј Мгдасјан е леар од ерменскиот град Алаверди кој има една необјаснива моќ. Тој може со гола рака да поминува низ растопен челик без притоа да заработи било какви повpeди или изгopeници.

Погледнете го ова несекојдневно видео:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.