УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Еве зошто доцни изградбата на автопатот Кичево-Охрид

На Фејсбук излезе интересно видео во кое на комичен начин ја опишува изградбата на автопатот Кичево-Охрид.

Погледнете зошто доцни изградбата на овој автопат:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.