(Видео) Доколку на избирачкото ливче за претседател би биле Стојанче Ангелов, брат Љубе и Амди, Пендаровски не би гласал за никого

Кандидатот за претседател од СДСМ, Стево Пендаровски гостуваше во емисијата Бекстејџ каде одговараше на интересни прашања.

Доколку би се одржале претседателски избори на кои кандидати се: Амди Бајрам, Стојанче Ангелов и брат Љубе, за кого би гласал, Пендаровски одговори дека ќе го направи гласачкото ливче неважечко.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.