ВИДЕО – Доколку го забележите ова во хотелска соба или јавен тоалет, веднаш повикајте полиција

12121

Во нормалниот живот, закачалката не би требало да претставува никаков проблем, зар не? Тоа се сосема вообичаени работи, било да се наоѓаат во хотел или јавно веце. Нажалост живееме во многу лошо време каде поединци доаѓаат до разни болни идеи.

Верувале или не, постојат закачалки кои во себе имаат скриена камера со помош на која поединци сакаат да ги снимат вашите интимни моменти, тоест подоцна да ги објават на интернет.

Погледнете како тоа изгледа:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.