(ВИДЕО) Девојка сакаше да направи селфи со коза, а доби нокаут

Оваа девојка сакаше да направи добро “селфи“, но направи погрешен избор за тоа со кого сака да се фотографира.Имено, таман мислеше дека козата е на добра позиција за да сликне, животното жестоко покажа дека не сака “селфи“.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.