ВИДЕО: Весела Нова Година: Гринго од БиХ има 4 жени и 12 деца

koko-10--640x396

Изет Рамовиќ – Гринго од БиХ има 12 деца и четири жени. Сите живеат заедно и прославите за Нова Година во нивниот дом се многу весели.

Неговите сопруги изјавија дека сите тие го сакаат, но и дека се малку љубоморни една на друга.

„Ние сите го сакаме. Тој ми падна во срцето“ – изјави Розита, една од жените.

Видеото кој се појави на фејсбук предизвика поделени реакции во јавноста, додека едни изјавуваат дека домот на Гринго е повесел од многу други семејства, други го критикуваат ваквиот начин на живот.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.