Вака се прави видео за македонски шампион: Прилепчанецот Пресилски направи нова одлична промоција, овојпат за Иџе

Прилепчанецот Мартин Пресилски продолжува да прави одлични видеа за македонските спортски икони.

Овојпат Мартин направи извонредна промоција за македонскиот шампион автомобилист Игор Стефановски – Иџе.

Видеото е насловено како “Срце на шампион”, а го краси врвна изработка и одлична музика.

Уживајте:

Повеќе видеа можете да погледнете на “јутјуб” каналот на Мартин, на следниот ЛИНК


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.