Бугарин ја снимаше полициjaта и им поска да заработат повеќе бакшиш: Погледнете што се случи (Видео)

Младиот Бугарин ги снима полицајците и им посакува да заработат многу „бакшиш“.

Што се случи потоа, погледнете во продолжение:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.