Брза помош дојде во судот: Катица Јанева не се чувствувала добро? (Видео)

Катица Јанева во моментов е на распит во суд. Од таму била викната екипа на Брзата помош.

Како што јави репортерот на Канал 5 телевизија, во вклучувањето во живо, најверојатно и се слошило на специјалната јавна обвинителка.

ВИДЕО: “КАНАЛ 5 ТВ”


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.