Босанскиот премиер бетер од Борисов: Се посрамоти пред цела нација обидувајќи се да стави маска (Видео)

Фадил Новалиќ, премиерот на Босна и Херцеговина се посрамоти во понеделникот, пред првото дневно обраќање до граѓаните.

Првиот човек на БиХ се обиде да стави заштитна маска на лицето, но наместо да ја постави на ушите тој се обиде да ја врзе околу вратот.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.