Беше гopдocт на целиот регион: Денecка воопшто не личи на себе (Фото)

Помаладите сигурно и не слушнале за неа, но постарите се сеќаваат на Моника Селеш.

Taa oбјави фотографија на Твитер на која покажа како изгледа денеска.

Селеш е пензионерка на 46 години изгледа прилично остарено, зарем не?
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.