Бесплатен фитнес тренинг со Ангела во Прилеп: Дојдете на првиот национален фитнес ден

Прв национален фитнес ден во Македонија

Во четврток, 24.09.2020, со почеток од 19:00 часот на тревниот терен во населбата типски во Прилеп, за прв пат ќе се одбележи првиот фитнес ден во Македонија и Прилеп.

Сите заинтересирани кои сакаат да бидат дел од овој настан и да добијат бесплатен фитнес тренинг се добредојдени, а ќе можат да вежбаат заедно со една од најдобрите фитнес инструкторки и боди билдерки во цела држава, Ангела Гелинческа.

Дојдете, дружете се и вежбајте!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.