Барем крпете убаво (ФОТО)

Фотографиите се испратени од наши читатели кои и забележуваат на општина Прилеп за начинот на кој ги санираат ударните дупки по улиците.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.