А можеше денеска наместо во Монако, да се вози Формула 1 кај нас, ама вие избравте да не му верувате на овој “визионер” (ВИДЕО)

Eдно мало потсетување на големото визионерство на човекот кој на граница ни ги донесе “Фејсбук” и “Гугл”….само што не влегоа. Ќе ви правеше и стаза за Формула 1… Хамилтон, Верстапен, Перез и Алонсо ќе пиеја кафе кај нас.. ќе пробавте и од тоа шампањнското големото, ама вие одбравте да не му верувате. ЕХxxx!!!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.