Аца Лукас ја покажа новата девојка: Од незе боли глава (ФОТО)

Еден од најпознатите српски пејачи Аца Лукас овие денови е во центарот на вниманието откако ја покажа својата нова девојка која привлече особено внимание во јавноста.

Станува збор за неговата нова девојка по име Јована со која се појави на промоцијата на новиот спот на пејачката Маја Беровиќ.

Парот цело време се држеше за рака и изгледаше среќно пред многубројните луѓе, а особено привлекоа внимание откако започнаа да се бакнуваат.

Фановите на гoлeмо кoментираат дека пејачот има вистинска бoмбa покрај себе која е сeксапилна до болкa.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.