“Алал вера”: Maхерот од Прилеп кој ги погоди дуелите од Лига на шампиони како да ги сонил (ФОТО)

Прилепчанец вечерва имаше повод за славје, откако двата четвртфинални натпревари од Лигата на шампиони ги погоди како да ги сонил.

Од двојка во икс на Наполи-Милан и од икс во двојка на Челси-Реал Мадрид, за 4 стотки, за одлична добика од 38.000 денари.

Алал вера!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.