Адидас патика на се оди (ВИДЕО)

Премиерот на Албанија и на вчерашната трилатерална средба со македонскиот премиер Зоран Заев и со претседателот на Србија, Александар Вучиќ, се појави во црни „Адидас“ патики и темен костум.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.