СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Директно од “Црвениот Плоштад” од Москва – 72 години од победата над фашизмот

Директно од “Црвениот плоштад” во Москва – Парада по повод одбележување на 72-годишнината  на победата над фашизмот.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.